העברת כספים לחו”ל


LEADER – חברה בינלאומית להעברות כספים

לידר, התחילו את פעילותיהם בשוק העברות הכספים בשנת 2003 וכעת מובילים בתחום. מערכת “לידר” מספקת שירותים לשליחה וקבלת כסף למשפחות ויקרים, כמו כן גם לקבלת תשלומים עבור ספקים נוספים כמו ארנק אלקטרוני, תשלומי אונליין ועוד (לא כל השרותים זמינים עדיין בישראל). שרותי “לידר” ניתן לקבל בקופות הבנקים ועמדות תשלום עצמי הפזורות במדינות רבות.

מאז הקמתה, מערכת “לידר” מציעה ללקוחותיה את התנאים האטרקטיבים והתחרותיים ביותר. שרותי החברה נימצאים בשימוש על ידי מיליון לקוחות במינות חבר העמים, בישראל ובמדינות נוספות. GMT היא הסוכן הבלעדי של חברת LEADER בישראל, שתוף הפעולה ההדוק בין החברות מאפשר לנו לתת את המחיר הטוב היותר וההגון ביותר בישראל להעברות כספים למדינות חבר העמים. להציע מבצעים מיוחדים ולתת את השרות הטוב ביותר.

 


MONEYGRAM

MoneyGram International הינה חברת העברת כספים מובילה, המספקת מענה לצרכים הפיננסיים של לקוחות אשר אינם משתמשים בשירותים פיננסיים מסורתיים. MoneyGram מציעה שירותי העברת כספים ברחבי העולם באמצעות רשת בינלאומית של 336,000 סוכנים, הכוללת קמעונאים, חברות דואר בינלאומיות ומוסדות פיננסיים, ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות. בנוסף מציעה MoneyGram שרותי תשלום חשבונות בארצות הברית וקנדה. MoneyGram רשומה בבורסת המניות נאסד”ק תחת הסימול MGI.

 


CONTACT

חברת העברות כספים קונטקט התחילה את עבודתה בשוק ב1999,  וכרגע מספקת שירותי העברות כספים ביותר  900 מוסדות פיננסיים ברוסיה ובעולם, המהווים רשת נרחבת של נקודות שירות – יותר מ -400,000 נקודות. לחברת קונטקט מסופי תשלום אוטומטיים בלמעלה מ 160 מדינות. מערכת קונטקט מתקשרת עם יותר מ 2,000 – בנקים מסחריים, חברות מסחר, ביטוח וחברות נסיעות וסוכניהם, ספקי שירותי אינטרנט, ספקי שירותים ואחרים. מדי שנה מערכות חברת קונטקט בשימוש על ידי מיליון לקוחות ברחבי העולם.

 


GOLDEN CROWN

הרשת של “גולדן קראון” כוללת יותר מ 40,000 מקומות סוכנים ברוסיה, מדינות חבר העמים, ובמדינות אחרות. שותפיה כוללים מעל 450 בנקים ברוסיה והמדינות חבר העמים, כמו גם קמעונאים רוסים גדולים – Svyaznoy, Euroset, MTS, קמעונאות, וTNK-BP – הבטחתה היא כיסוי יעיל ביותר בכל רחבי הפדרציה הרוסית.
“גולדן קראון” הוא שירות העברת כספים בעל צמיחה המהירה ביותר בעולם: בתקופת 2009-2012, הנפח ומספר העסקות שעובדו על ידי המערכת גדלו פי עשרה, הגיעו ל -14 מליארד דולרים ו26 מיליון דולרים, בהתאמה.

 

בנקים ומערכת ה SWIFT

צ’יינג טיראן שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר במחירים הנוחים ביותר. לשם כך, קשרה קשרים עסקיים על שלשה מהבנקים המובילים בישראל ובאמצעותם אנו מציעים ללקוחתינו שירות העברות בנקאיות ,SWIFT,  לכל חשבון בנק בעולם במחיר אטרקטיבי ביותר.
מערכת המחשב שלנו משדרת ישירות למערכות הבנקים את הוראות ההעברה באופן ישיר על מנת למנוע עיכובים או תקלות מיותרות. העברות SWIFT נשלחות לביצוע ע”י הבנקים בישראל ומגיעות לחשבון היעד בבנקים ברחבי העולם בתוך 3 עד 5 ימי עסקים.

 

לפרטים צרו קשר